دوست عزیز

از این که همراهی ما را در ایجاد شبکه ارتباطی کنتل پذیرفتید صمیمانه سپاسگذاریم.


کنتل با شعار پیشگام در بومی سازی فن آوری، سعی بر این دارد تا با در نظر گرفتن سلایق و ارزش های جامعه کنونی ایران عزیز، ضمن فرهنگ سازی و بومی سازی ، بستر پیاده سازی فن آوری های نوین ارتباطی را ضمن کسب رضایت جامعه هدف و مصرف کننده نهایی تامین نماید.

امروزه حلقه گم شده رونق اقتصادی نه فقط تولید کافی و با کیفیت کالا و خدمات، بلکه وجود تقاضا و هدایت آن به سمت تولید کننده است. انتقال اطلاعات محصول به مصرف کننده احتمالی و انجام فرآیند بازاریابی دغدغه امروز تولیدکنندگان بوده و عموما با هزینه های بالا و دور ریز سرمایه ای همراه است.

در مقایسه با تمام روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی، سرویس پیام کوتاه از حیث سرعت انتقال اطلاعات، دسترسی مطمئن و قابل محاسبه به مصرف کننده و هزینه اندک، از امتیازات بالا و انکار ناپذیری برخوردار است. حال آنکه در سالهای اخیر با در نظر نگرفتن روحیات و علایق گیرنده پیام با نقض حقوق مصرف کننده ، با ارسال پیام های ناخواسته اقدام به ایجاد مزاحمت های مکرر و در نتبجه نارضایتی مشترکین شبکه تلفن همراه منجر گردیده است.

میشد در تمام این مدت با برنامه ریزی و بومی سازی صنعت فوق به راحتی ضمن ایجاد فضای جذاب ارتباطی شکل درست و جذابی را به صنعت پیام کوتاه نسبت داد و سرمایه کلان تولید شده در این میان را بین گیرندگان پیام تسهیم نمود و راه را برای توسعه صنعت هموار کرد.طرح تجاری شبکه ارتباطی کنتل


شبکه ارتباطی کنتل مجموعه امکاناتی را فراهم آورده است تا کاربر ضمن عضویت در این شبکه با اعلام اطلاعات اولیه غیر شخصی خود، نظیر استان و شهر، محل سکونت، تاریخ تولد و جنسیت، شغل، کد پستی محل سکونت تا 5 رقم اول و همچنین علاقه مندی های خود امکان تولید یک شبکه اطلاعات مشخص و هدفمند را فراهم کند. حال تولید کننده ضمن انتخاب بازار هدف مشخص خود پیام اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود را به جامعه ای ارسال میکند که خواستار این پیام می باشند.

به موجب ایجاد دسترسی به اطلاعات هدفمند شبکه کنتل 50 ریال به ازای هر پیام ارسالی به عنوان پاداش همراهی به گیرنده پیام پرداخت می نماید. این 50 ریال منقسم به 5 قسمت 10 ریالی به ازای تکمیل نمودن هر بخشی از اطلاعات موجود در بخش تکمیلی و علاقه مندی ها تخصیص داده میشود. لذا جهت دریافت پاداش بیشتر نیاز به تکمیل اطلاعات می باشد کما اینکه الزامی به این مهم وجود ندارد و عضویت صرفا با ارائه شماره تلفن همراه و نام استان و شهر محل سکونت نهایی میشود.

عضو میتواند نسبت به جذب اعضای جدید اقدام نماید. هیچ محدودیتی در جذب عضو به صورت مستقیم وجود ندارد. به ازای ارسال پیام به اشخاص معرفی شده توسط خود شما پاداش معرفی تعلق میگیرد. پرداخت پاداش معرف در این شبکه می تواند تا 7 سطح عمقی هم ادامه داشته باشد. نظام پرداخت پاداش به صورت زیر تنظیم میگردد.


عمق 1 معادل 7 ریال

عمق 2 معادل 6 ریال

عمق 3 معادل 5 ریال

عمق 4 معادل 4 ریال

عمق 5 معادل 3 ریال

عمق 6 معادل 2 ریال

عمق 7 معادل 1 ریال


با ارسال فقط یک پیام به هر موبایل با توجه به قرار گیری شماره موبایل در سطح معرفی شما 7 تا 1ریال مشخص به عنوان پاداش به حساب شما اضافه میگردد. هر چه عمق شماره موبایل گیرنده پیام نسبت به کاربری شما بیشتر باشد از پاداش کمتری برخوردار خواهید شد.پرداخت پاداش 


پرداخت پاداش به صورت لحظه ای بوده و قابل دسترس است، امکان خرید شارژ اعتباری تلفن همراه یا پرداخت قبض میان دوره تلفن ثابت و همراه در این سیستم پیش بینی شده است.

شما حتی می توانید قبوض آب و برق و گاز خود را نیز از طریق پاداش خود پرداخت نمایید.

در صورت نیاز به دریافت وجه نقد می توانید با فعال سازی کنتل کارت نسبت به انتقال موجودی پاداش خود به کارت بانکی کنتل کارت اقدام نمایید. کارت فوق در تمامی پایانه های کارت خوان شبکه شتاب قابلیت خرید خواهد داشت.

در صورتی که کاربری اطلاعات کافی جهت فعالیت در فضای مجازی را نداشته باشد سیستم به صورت خودکار در صورت رسیدن عدد پاداش به 10.000 ریال تلفن اعتباری گیرنده پیام و عضو را شارژ مستقیم می نماید.

در صورتی که عضو خط دائمی داشته باشد امکان پرداخت قبض تلفن دائمی با مشخص نمودند مقدار حداقلی فراهم است. امروزه وجود اطلاعات دقیق بازار تقاضای کالا و خدمات از ارزش قابل توجهی برای صنعت گران برخوردار است. این مهم از هدر رفت هزینه های اطلاع رسانی و تبلیغات کاسته و فرایند ارتقای تولید با کیفیت را تسهیل مینماید. بازاریابی صرفا با مفهوم دسته بندی بازار مصرف و ایجاد دسترسی تولید کننده به این دسته بندی صورت می پذیرد و شبکه ارتباطی کنتل هیچ دخل و تصرفی در فرایند ارائه خدمت و محصول ندارد

و اما بعد...


1. کنتل در ارائه خدمات خود واسطه نیست و محتای تولیدی از شبکه خود را به صورت سرویس به صاحبان صنایع ارائه مینماید


2. کالایی در شبکه کنتل خریداری نمی گردد و عضو هیچ هزینه ای برای عضویت پرداخت نمی کند


3. به واسطه عدم پرداخت هزینه عضویت، جذب عضو به عنوان بازاریابی تلقی نشده و صرفا مسئولیت ارائه اطلاعات طرح تجاری به عهده معرف است


4. طرح تجاری بر اساس تولید اطلاعات بازار مصرف ارائه شده و کلیه فرایند جذب اطلاعات شامل پرداخت پاداش می گردد


5. وجود اطلاعات مستند از تمایل بازار مصرف، شرایط را برای جذب سرمایه گردشی و دور ریز تبلیغاتی از سوی تولید کنندگان خدمات و محصولات فراهم می آورد. همین سرمایه به صورت مشخص و شفاف بین اعضا تقسیم میگردد. مشتری مداری در کنتل 


در جهت حمایت از حقوق اعضا در هر لحظه از زمان عضویت، عضو میتواند نسبت به غیر فعال سازی کاربری خود از طریق سایت یا حتی یک پیام کوتاه با محتوی off اقدام نماید. کافیست تنها کلمه  off  را به شماره 20001183 ارسال نمایید تا کاربری شما غیر فعال گردد.

در نظر داشته باشید در صورت غیر فعال سازی حساب کاربری، اگر شبکه درآمد زایی در کاربری شما فعال باشد فرایند محاسبه پاداش معرف تا زمان فعال سازی مجدد متوقف می گردد.

در صورت وجود علاقه مندی خاص شما می توانید ساختار ارسال پیام را صرفا برای دسته مورد نظر خود محدود کنید در این شرایط دسترسی فروشندگان پیام نسبت به همان علاقه مندی شما محدود گشته و صرفا در جهت همان علاقه مندی امکان ارسال پیام فراهم میگردد.

به عنوان مثال اگر شرط محدودیت جنسیت را فعال کنید صرفا پیام هایی که به تفکیک جنسیتی شما انتخاب شده ارسال می گردد یا تنها پیام هایی با فرمت گردشگری مد نظر شماست تنها فرشندگان پیامی که این تفکیک را انتخاب مینمایند امکان ارسال پیام به شما را خواهند داشت

به این ترتیب مثلث انتفاع بین فرستنده پیام ، گیرنده پیام و بازاریاب اطلاعات شکل میگیرد.

 فرستنده پیام با توجه به هدفمند شدن بانک اطلاعاتی ارسال، با صرف هزینه کمتری به بازار هدف خود دسترسی پیدا میکند

گیرنده پیام ضمن دریافت پیام مورد نظر و علاقه مندی خود از دریافت پاداش پیام تبلیغاتی منتفع میگردد

بازاریاب اطلاعات نیز از سر ریز صرفه جویی تبلیغات هدفمند به درآمدی جذاب و ماندگار دست پیدا میکند.حداقل چهار میلیون تومان درآمد ثابت در ماه فقط با دو ماه فعالیت پاره وقت...!!

دور نمای اقتصادی و درآمدی کنتل


با توجه به مدل تجاری اجرایی در شبکه ارتباطی کنتل کافیست معرف روزانه یک شخص را به سیستم معرفی نماید با فرض بر اینکه ده روز زمان ببرد تا ده نفر توسط شخص به عضویت شبکه کنتل در بیایند و همین فرایند برای آن ده نفر در ده روز آینده اتفاق بیوفتد و در عمق دوم فقط هر شخص نه نفر را به مجموعه معرفی نماید و به همین ترتیب در عمق بعدی هر فرد هشت نفر را معرفی نماید در پایان دو ماه فعالیت تا عمق هفتم چیزی بالغ بر 792100 نفر به عضویت شبکه در آمده اند.

حال با یک حساب ساده به صورت میانگین کافیست دو پیام  یک بخشی در روز به این شبکه با توجه به علاقه مندی های اعلام شده ارسال شود.

فارغ از پرداخت پاداش مستقیم گیرنده پیام، حق معرف از این گردش مالی چیزی حدود شش میلیون تومان در ماه بوده که به صورت نقدی در وجه معرف پرداخت میگردد

باید توجه داشت این فرایند تولید پاداش فقط شامل فاز اول پروژه کنتل بوده کمااینکه با توجه به راه اندازی فاز های بعدی پروژه کنتل، نظام پرداخت پاداش به چند برابر مبلغ موجود خواهد رسید


و در آخر...

کنتل به زبان خودمانی


سلام 

خوبی؟؟ سریع میرم سراغ اصل مطلب زیاد وقتت رو نمی گیرم.

برای گوشیت پیامک تبلیغاتی میاد؟؟؟

هر کاری که کنی بازم این پیام ها برات میاد درسته؟؟ چند درصد از این پیامک ها به دردت میخوره؟؟ 


نظرت چیه به جای این که این همه پیامک الکی برای گوشیت بیاد اطلاع رسانی های مهم و مورد علاقه خودت برات بیاد؟؟

مثلا تو که به ماشین علاقه داری در مورد خدمات خودرو هر چیزی که هست برات ارسال بشه؟؟ 

یا مثلا تویی که همیشه دنبال تخفیف و حراج هستی حتی خیلی وقتها توی محل خودتون حراج می شه بعد این که تموم میشه خبردار میشی؟؟؟ حالا دوست داری از همه حراج ها زودتر خبر دار شی و راحت برنامه ریزی کنی که به اونجا برسی و هر چیزی که دوست داری و ارزونتر بخری ؟؟؟


حالا برای اولین بار یه طرحی اومده که کار اصلیش فرهنگ سازی در زمینه ارسال پیامک هاست و داره پیامک های تبلیغاتی رو سر و سامان میده تا کسی پیامک الکی و بی خود و نامربوط دریافت نکنه، مثلا شما که آقا هستی پیامک آرایشگاه زنونه یا حراج کیف و کفش به دردت نمی خوره ( یا شما که خانوم هستی پیامک مخصوص آقایون به دردت نمی خوره).


برای این کار اصلا لازم نیست کار خاصی انجام بدی فقط کافیه یه پیامک به شماره پیام کوتاه 20001183 ارسال کنی و لینک ورود رو دریافت کنی. بعد وارد سایت میشی و اطلاعاتت رو تکمیل میکنی.

از اون جالب تر این که این پیام ها هیچ هزینه ای نداره و تازه کنارش یه مبلغی به عنوان پاداش همراهی هم دریافت میکنی. یعنی در ازای دریافت هر پیام اطلاع رسانی بهت پول هم میدن


در کنار اینها یه طرح درآمدی داره که میتونی با معرفی و ثبت نام دوستات اونا رو هم از این وضعیت نجات بدی در ضمن درآمد مناسبی از معرفیشون داشته باشی. 


خب داستان از این جا شروع میشه.تو میتونی هر تعداد از دوستانت رو به این طرح معرفی کنی و اونها هم مثل خودت میان و ثبت نامشون رو تکمیل میکنن و اطلاعاتشون رو وارد میکنند. حالا وقتی برای هر کدوم از این افرادی که معرفی کردی پیامک ارسال بشه بابت هر پارت پیام شما مبلغ 7 ریال دریافت میکنی.( هر پارت یعنی 70 کاراکتر یا همان یک صفحه که وقتی با گوشی پیام میزنی زیاد باشه مینویسه صفحه دوم) 

حالا اون دوستات هم دوستانی برای خودشون دارند و اونها رو دعوت میکنند. چرا دعوت میکنن؟؟؟ چون همه دلشون میخواد اطلاعات مورد علاقه شون مثل حراج و تخفیف و فروش ویژه رو سریع تر خبر دار بشن و از دستش ندن.

اون دوستانی که شما خودت معرف کردی اصطلاحا میگن عمق اول و دوستان جدید که این دوستان معرفی کنند میشن عمق دوم.

 حالا شما بابت هر پارت پیامکی که به این دوستان جدید میاد 6  ریال دریافت میکنی. و به همین ترتیب از نفراتی که اون ها معرفی کنند 5 ریال و بعد 4 ریال تا عمق 7 که توی عمق 7 عملا 1 ریال میگیری.


حالا بیا حساب کنیم چقدر از این داستان پول در میاد...


فرض کن شما 10 نفر را به این طرح معرفی کنی و اونا ثبت نام خود را تکمیل کنن. اما اونا توانایی تو رو تو دعوت ندارند و هر کدوم فقط9 نفر را وارد این طرح میکنن و اونا هم هر کدوم فقط 8 نفر را ثبت نام کنند به همین ترتیب:


عمق یک ۱۰ نفر که از هر نفر ۷ ریال میگیری جمعا  ۷۰ ریال


عمق دوم ۹۰ نفر که از هر نفر ۶ ریال میگیری جمعا ۵۴۰ ریال


عمق سوم ۷۲۰ نفر که از هر نفر ۵ ریال میگیری جمعا ۳۶۰۰ ریال


عمق چهارم ۵۰۴۰ نفر که از هر نفر ۴ ریال میگیری جمعا ۲۰۱۶۰ ریال


عمق پنجم ۳۰۲۴۰ نفر که از هر نفر ۳ ریال میگیری جمعا ۹۰۷۲۰ ریال


عمق ششم ۱۵۱۲۰۰ نفر که از هر نفر ۲ ریال میگیری جمعا ۳۰۲۴۰۰ ریال


عمق هفتم ۶۰۴۸۰۰ نفر که از هر نفر ۱ ریال میگیری جمعا ۶۰۴۸۰۰ ریال


با این حساب با هر پارت ارسال پیامک برای این مجموعه،تو مبلغ 1.022.290 ریال دریافت میکنی. توجه داشته باش که این مبلغ فقط و فقط برای یک پارت ارسال هست. اگر به صورت میانگین در روز حدود 5 تا 15پارت پیام ارسال بشه این مبلغ حدودا به 500 هزار  تا 1.5 میلیون تومان می رسه و با یک محاسبه ساده در ماه حدود 15 تا 45 میلیون تومان درآمد از این طرح می تونی داشته باشی

اینم بدون هر چی عمقای نزدیک به خودت رو بتونی قویتر و شلوغتر کنی پاداشت به شکل قابل توجهی افزایش پیدا میکنه

بم زنگ بزن

کلی کار داریم

همین الانشم دیر شده

http://ads.cantel.ir/account/register?link=6803737