بنام خدا

کسب درآمد بدون سرمایه و بدون تخصص. 

برای ‎دانشجویان، ‎خانمهای خانه دار، ‎بازنشستگان،  ‎کارمندان، ‎اشخاصی که مشاغل آزاد دارند، ‎حتی دانش آموزان و... 

بدون محدودیت جنسى و محدودیت سنى کاملاً رایگان

شرکت کندو که از سال 1385 شروع به فعالیت کرده سابقا در سال 1396 پروژه ای رو به اسم کنتل استارت زده، این پروژه در مورد یک برنامه خدماتی و تبلیغاتی ه که 48 نوع خدمت در اون عرضه خواهد شد که در طول هر یکی دو ماه یکی از خدمات اون فعال میشه یک نکته بی سابقه که این برنامه داره برای استفاده از تمامی خدمات و تبلیغات بخشی از پورسانت خودش رو با استفاده کننده ها به اشتراک میزاره و همونطور که خودشو معرفی کرده اولین شبکه سرمایه گردانی ارتباطی در ایران هستش.

از این 48 خدمت 6 تای اون به بخش تبلیغات اختصاص داده شده که پورسانت های دریافتی از اون عالیه هم واسه همراهی (خودتون) هم واسه همیاری (زیرمجموعه هاتون).

من با کارشناساش چندبار ارتباط برقرار کردم و توضیحاتی به من دادن...
از خرداد 97 عضوگیری اون واسه عموم مردم آزاد شده و تا این تاریخ یعنی 26 مهر ماه 97، 100 هزار عضو داره که تعدادی از این عضو ها منتظر هستند تبلیغات شروع بشه (کاملا اشتباه) و تعدادی دیگر مثل بنده دارن عضو گیری میکنن و شبکه خودشونو ایجاد میکنن.
عضو گیری 7 سطح (عمق) داره که از مجموع همهء سطح ها پورسانت بینهایت زیر مجموعه هاتون به شما تعلق میگیرد یک نکته دیگه اینکه واسه تموم زیر مجموعه هاتون کارت بانکی صادر خواهد شد که تمومی پاداش در همون لحظه بدون کسر کارمزد به کارتتون واریز میشه و میتونید ازش برداشت کنید.

ببینید دوستان من با تجربه ای که از فضای مجازی دارم و سالهایی که توی این عرصه فعالیت داشتم میتونم با تموم وجود بهتون قول بدم این یکی از فرصت های بی سابقه در دهه های اخیر ایران هستش!

تموم سایت رو مطالعه کنید که چی هست و چیکار میکنه www.cantel.ir

این وویس رو گوش کنید
 


به آدرس کانال بنده رجوع کنید Cantel777

 

و از این لینک اقدام به ثبتنام کنید: برای رفتن به فرم ثبتنام کلیک کنید

شما واسه ثبتنام حتما به یک معرف نیاز دارید، کد معرف بنده : 6803737 هستش
نکته مهم اینه که هرچه زودتر زیرمجموعه هاتونو قبل از اینکه برنامه کامل شه و خودشو به عرصه تبلیغات سراسری برسونه عضو هاتونو تشکیل بدید... این برنامه یک سوپر برنامه است که 60 درصد نیاز مردم کشور رو در آینده رفع میکنه و شما میتونید پورسانت همه خدمات و تبلیغات اونو از زیر مجموعه هاتون کسب کنید.
بعد از ثبتنام بگید تا به گروه "کنتلى ها" دعوتتون کنم که در اون همه همدیگرو واسه عضوگیری بهتر کمک میکنیم.

شماره تلفن برای مشاوره رایگان: 09206803737
 

فرم ثبتنام (روی عکس کلیک کنید)